Hakkımızda

Akol&Akol
Hakkında

2009 yılından bu yana faaliyet gösteren Akol Hukuk Bürosu olarak öncelikli hedefimiz, Avukatlık mesleğinin ilkelerine bağlı kalarak, mesleğin onuruna hiçbir hal ve şartta gölge düşürmeksizin, iyi birer hukukçu olmak ve mesleği yanımızda tatbik edecek hukukçu arkadaşlarımıza da bu duygu ve düşüncelerimizi aktarabilmektir.

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Akol Hukuk, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur. Akol Hukuk, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir. Akol Hukuk, sağladığı hukuki hizmeti ile müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

"İnsan" Faktörü Bizim İçin Değerli

Akol Hukuk, avukatlık mesleğini, mesleğin onuruna yakışır şekilde icra ederken; “insan” faktörüne önem verir. Akol, sorunların çözümünde ortak fikre ve işbirliğine inanır, bilgiye ve tecrübeye değer verir. Ofis içi çalışmaları ile sürekli dinamik kalır, bu anlamda kendini bir avukatlık okulu olarak tanımlar.

Müvekkil Öncelikli, Sonuç Odaklıyız!

Hukuk Büromuz'da çalışan avukatlar, müvekkillerimizin hukuki işlerine,hızlı ve etkili sonuç alınabilecek çözüm önerileri sunmak için bütün deneyimlerini kullanır ve müvekkillerle birebir görüşerek en etkin sonuca ulaşmak için, alternatif çözüm yolları sunarlar.

Sorumluluğunu almış olduğu her görevi, “küçük” ya da “büyük” iş olarak tüccar mantığı ile nitelendirmeden, azimle ve müvekkili her aşamada bilgilendirmek sureti ile şeffaf bir biçimde yerine getirir.

Saygılarımızla
AKOL&AKOL
Hukuk&Arabuluculuk Bürosu